Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Lojë Seksi Kros Platforme

Po ju ofrojmë lojë me çdo pajisje që mund të zotëroni.


Pse Të Paguash Për Porno?

Ne ju ofrojmë lojra seksi falas pa kufizime.

Lojëra Porno Online Për Të Rriturit Këtu

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojra Porno Flash Po Ruan Historinë E Lojrave Seksuale

Vë bast që nuk e ke vënë re që bota e videolojrave ka një histori, nja dy breza lëshime të hershëm dhe se gjenerali i fundit që të kujtohet tani është i vjetëruar. Nëse nuk e ndjen se si kalon koha në historinë e përgjithshme të videolojrave, atëherë sigurisht që nuk e ke vënë re që e njëjta gjë ndodhi në industrinë e lojrave të të rriturve, në një shkallë më të vogël. Megjithatë, gjërat kanë ndryshuar shumë dhe tani kaluam epokën e parë të lojrave të seksit në shfletuesin online, që ishte E Bukura., Ne hymë në një epokë të re, me përparim premtues dhe një kërcim në popullaritet që do ta sillte porno-lojrat medium atje në krye me filma dhe seks me kamera. Por sa herë që teknologjia shkon përpara, ka shumë gjëra të mbetura pas. Gjëja që u largua pasi interneti vendosi të fillonte të përdorte HTML5 ishte Flash.

Siç e dini, asnjë nga lojrat E Vjetra Të Shkollës Së vjetër Nuk mund të luhet në asnjë shfletues, as kompjuterë dhe telefona celularë. Dhe do të ishte turp nëse të gjitha ato lojra të mëdha disa prej nesh gëzonin kaq shumë, gjë që na dha vite arsye për të cilat të derdhim dhe të shtendosemi pas një dite me brirë, do të shkonin dëm. Nuk donim të linim një gjë të tillë të ndodhte, kështu që e nisëm këtë projekt, jo për fitim, por si homazh i solli të gjithë zhvilluesve, drejtorëve të internetit dhe njerëzve të këqij të përfshirë në ndërtimin e epokës Së Flash-It., Objektivi ynë i projektit=s ishte i thjeshtë dhe i drejtë përpara: të gjejmë lojrat më të mira që përfaqësojnë siç duhet evolucionin e përvojës dhe kinksave gjatë gjithë kohës Së Flash dhe t'i përshtasim ato në mënyrë që brezi i ardhshëm të mund të gëzojë lojëra seksi të hershëm dhe të mësojë se ku vijnë të gjitha lidhjet dhe fantazitë e tyre të preferuara. Është e njëjta gjë që entuziastët e pornos e bënë kur i ruajtën të gjitha revistat ikonike ose kur drejtuesit e ueb-it dixhitalizuan të gjitha filmimet pornografike para vitit 2000, të cilat disa prej nesh po e shijojnë atë tani Plotësisht. Dhe ja si e bëmë!

U Kthyem Në Kohë Për Të Gjitha Lojrat Më Të Mira Porno.

Menduam të fillojmë të arkivojmë dhe të bëjmë lojrat më të mira të Seksit Flash në internet me të fundit. I gjetëm lojrat e nisura para se TË njoftohej HTML5 dhe i kurojmë. Ne kishim një listë të të gjitha lidhjeve dhe kategorive më popullore të pornos nga 20 vitet e fundit dhe pastaj e kaluam atë me etiketat dhe përshkrimet që gjetëm në lojë për të vendosur nëse ne duhet edhe të përpiqemi për ta sjellë atë në jetë.

Duke u kthyer në kohë do të vini re se kategoria më e famshme ishte lojrat seksuale familjare, pasuar nga lojrat BDSM dhe lojrat ndërraciale. Kur ju shkuam më tej prapa në kohë ne kujtuam se çfarë na bënte të derdhnim ku ishim të rinj dhe interneti ishte vetëm një gjë në kompjuter brenda një dhome në shtëpinë tuaj. Lojërat e pov gojores dhe seksit anal ishin më të famshmet dhe kur u kthyem, gjithçka ishte për mësuesit E XHUXHËVE dhe vajzat e kolegjit të prapët. Një kategori ishte vazhdimisht popullore gjatë viteve, dhe në qoftë se ju mendoni lojrat hentai, atëherë ju keni të drejtë., Megjithatë,ka një problem aty. Hentai nuk mund të quhet me të vërtetë një kategori, pasi është më shumë një stil për të krijuar lojra seksuale. Ata patën gjithashtu rritje dhe rënie në popullaritet për seks familjar, jaoi, juri, parodi kafshësh, fetish uniforme dhe shumë më tepër. Megjithatë, pas më shumë se një viti hulumtimesh dhe rivendosje, ekipi ynë arriti të mbledhë së bashku grupin e parë të lojrave në të gjithë bibliotekën tonë. Së pari bëmë disa lojra në çdo fushë dhe kategori, në mënyrë që kur lëshuam platformën, të gjithë mund të gjenin diçka që do ta donin sapo të përfundonin në vendin tonë.

Lojrat Flash Janë Të Vjetëruara, Por Jo Në Faqen Tonë

Disa djemve u pëlqen ta quajnë këtë platformë pornoje një parajsë ose një strehë, sepse ky është oazi i Lojrave Flash rrethuar nga një shkretëtirë e lojrave HTML5. Disa do të argumentonin se është e kundërta. Lojrat HTML5 janë oqeani dhe ne jemi ishulli baren. Dhe unë them se nuk është asnjë nga këto gjëra, pasi mbledhja e vendit tonë mund të luhet në të njëjtat kushte si të gjitha lojrat e tjera të reja të momentit. Nuk do të zbulojmë metodën tonë, por e vetmja gjë që dallon Lojrat E Pornos është grafika., Është e vërtetë se me shumë grafika dhe opsione motorësh lojtarët nuk do të marrin përvojën e seksit gjigand që është në dispozicion përmes lojës së re. Ata do të merrni një nostalgji udhëtim poshtë rrugës, dhe ata do të habinë e tyre kur ata do të gjejnë shumë të njëjtën lojë, ata kanë përdorur për të luajtur 10 deri 15 vjet më parë, vetëm e vetëm që të duken tërësisht të ndryshme nga sa mirë i hartuar dhe të qetë, ata u kujtuar atë.

Përveç grafikave, lojrat që kemi në vendin tonë kanë kaluar të gjitha kriteret cilësore që i përdorim për të gjitha projektet e tjera të lojrave të të rriturve që i kemi rritur në Të gjithë Rumaninë. Disa prej tyre vijnë me histori kaq interesante saqë njerëzit nuk i konsiderojnë ato Lojra. Disa thonë se është një histori Disney dhe disa të tjera që mund të klikosh mbi të. Ka shumë lloje të tjera loje në të gjithë vendin, duke përfshirë lojrat e kazinosë, vendet klasike, lojrat e betejës me letra në arenë dhe madje edhe një koleksion lojrash porno me gëzof.

Luaj Online, Cum, Largohu Dhe Mos Harro Të Kthehesh.

Nga që lojrat E Lojtarëve Të Flash nuk kanë më mbështetjen e Java-s, askush nuk po bën të ardhura në vazhdim përmes lojtarëve. Dhe meqë nuk kemi pse të paguajmë gjysmën e parave për zhvilluesit e lojrave tona, mund t'ja dalim t'i ofrojmë falas një audience më të madhe. Të gjitha lojërat e vendit tonë u testuan dy herë para se të shkonin në jetë, gjë që është shumë e bukur. Ata bënë një

Luaj Falas Tani